!!ToKiO HoTeL!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

!!ToKiO HoTeL!!

Tokio Hotel fans..its a forum for you!
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Billova Nova Tetovaza!!!

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
billsengel
Admin
billsengel


Female Broj postova : 277
Age : 33
Location : ~~Lost In Bill~~
Job/hobbies : music and TH
Registration date : 14.08.2007

Billova Nova Tetovaza!!! Empty
PostajNaslov: Billova Nova Tetovaza!!!   Billova Nova Tetovaza!!! Icon_minitimesri kol 22, 2007 1:25 am

Ljubav,napravio je novu tetovazu I love you
Iskreno,kad sam na pocetku vidila samo ruku..mislila sam da je ruzna i OGROMNA!!Ali,sad kad sam vidila najnovije slike....ljudi iako jest velika-preljepo mu pristaje!!
Naravno Bill je odmah dao i interwiev za Bravo..iako nije izaso na naslovnici..sto mi je stvarno nije jasno!!!!

Evo interview,pa slike itd:

Opet je to ucinio!!Godinu dana poslje 3-zvijezde tattoo-a na njegovom stomaku,pjevac Tokio Hotel-a Bill se ponovno tetovirao!!
Ovaj put na redu je bio citavi donji dio ruke 17-ogodisnjaka(Bill i njegov brat blizanac Tom ce 1.9 imati 18 godina).Tamo sad najljepše napisano stoji

«FREIHEIT 89»(sloboda 89)..ali,sto li je skrivena poruka ovoga?
Bravo je preupito
(huh sto me to ne cudi...hahahaha)lol

Bravo: Sta znaći "Freiheit 89" ?
Bill: 1.9 smo Tom i ja rodeni.To znaci da cemo napokon uskoro imati 18 g.!Na to se radujemo vec tako dugo.Jer,tad si pravo slobodan....(lol decko...gdje ti ziviš?)

Bravo: Kako to misliš?
Bill:U Njemackoj si odrastao sa 18 godina!To znaci da cu moci voziti auto i također donositi sam odluke.To je za mene jednostavno sloboda-za mene je to stvarno najbitnije u zivotu!Nitko mi nemoze više «upravljati» zivotom.Mogu raditi-sta zelim!!

Bravo: A zasto bas ovaj tattoo?
Bill: To je rodendanski poklon meni osobno-unaprjed(smije se)(lol..i ja se smijemXD)

Bravo: Zasto vec prije Rodendana?
Bill: Trenutno imamo malo vremen bez konzerta.A ovakav tattoo jednostavno treba vremena da stane/izljeci.To je sad jednostavno odgovralo.

Bravo: Jesi li sam osmislio motiv?
Bill: Ne,ideju je imala osoba koja me tetovira.On mi je onda također napravio i Zvjezdu.Vec smo duze radili na motivu,i bili smo stalno preko e-mail-a u kontaktu.
I sad je napokon gotovo-i meni se sviđa super.Posebno mi je dobar ovaj nacin na koji je napisana.

Bravo: Ali,stvarno je povelika..ili?
Bill:Da,jako velika.Ali,mislim da je mjesto za tetovazu jednostavno ljepo,i htio sam da mi pokriva cjeli donji dio ruke!

Bravo: ...to je sigurno bolilo jako zar ne?
Bill: Da,jako puno.Totalno ludo je bilo.Kod moje zadnje tetovaze imao sam (nekakvu)kremu.Ovaj put to nije bilo moguce,radi svih onih isprepletenih sara.Kroz kremu bi se otvorile pore i onda bi to moglo možda biti necisto.No,nije bolilo kao TH-logo na vratu.Ono je bilo najgore!

Bravo: Zvuci kao da si se polako prilagodio tetoviranju-bez obzira na jake bolove...
Bill: Da,zato sto je vec cool.Ali,prije pocetka sam bio stvarno nervozan.Novi tattoo je uvijek novo uzbudenje.

Bravo: Kod «zvjezde» je bilo nevolje s tvojom mamom-ovaj put ne?
Bill (smije se): Neee.Za 10 dana imat cu 18 godina.Zato je ovaj put za nju to bilo ok.
Nisam je trebao nagovarat.To je bas ta sloboda u kojoj cu uzivat sa 18 godina!

Bravo: 1989 u Njemackoj je pao zid-to je bio pocetak za ponovno ujedinjenje istocne i zapadne Njemacke.Dali tvoj Tattoo ima i politicko znacenje?
Bill:Ne, To nema nikakve veze s tim!Tek kad je tattoo bio gotov,netko me je posjetio na to.Ali,kad je zid pao,ja sam se tek bio rodio-ja znam Njemacku samo kao spojenu drzavu.

Bravo: Sta ce biti tvoj sljedeci tattoo?
Bill: Nemam pojma.Ali,u svakom slucaju želim si napravit još jedan.I trebale bi uvijek imati neko odredeno znacenje.Motiv bez smisla ne bi bio nista za mene.
Ali,nemojte se sekirati:necu se skroz istetovirati.O nekim djelovima necu ni razmišljati.Npr.Nebi nikad dao tetovirat moj «ma znas vec sta»(smije se) (ahhaahaaa kidam se od smjeha..lol....)

Bravo:Sta je s Tomom? On ne voli Tattoos?
Bill: Ne.On takvo nesto ne voli.Ali,gledo je pri tetoviranju.I izgledao je ukoceno (smije se)!

Bravo:Ali blizanci-tattoo.to bi bilo sigurno nesto ljepo za vas dvoje...
Bill: O tome sam i ja razmisljao-ali Tom ne zeli.On misli,da nas i tako mnogo toga povezuje.

Bravo: A sta uopce planirate za 18-ti rodendan?
Bill:Nismo još uvijek nishta cvrsto planiraliAli,trebao bi biti jedan skroz veliki party. Nasi prijatelji i obitelj- svi trebaju doci. Da vidimo,sta još možemo tako uraditi.

by:admin(billsengel-andrea)

Sad slike:
Billova Nova Tetovaza!!! 4r1r2910
Billova Nova Tetovaza!!! 87ea2410
Ovo je naslovnica:(glupa sera konor XD )
Billova Nova Tetovaza!!! 20070311
Billova Nova Tetovaza!!! Dsc01011
Billova Nova Tetovaza!!! Freich10

lol! to bi bile te slikice.. XD

lol.judi to sam ja prevela-pa ako neko zeli uzet neka kaže i to napiše XD
Ipak sam se mucila lol!

Sta vi mislite o tetovazi...jel pretjerana...kakva...?????
Ja mislim da Billu odgovara,ima smisla,fino mu stoji.... wow rock XD

Da vas cujem!! winner
[Vrh] Go down
http://tokiohotelfans.catsboard.com
Anjushka

Anjushka


Female Broj postova : 254
Age : 36
Location : na pogresnom mestu... :(
Job/hobbies : Muzikaaa, ples, TH
Registration date : 17.08.2007

Billova Nova Tetovaza!!! Empty
PostajNaslov: Re: Billova Nova Tetovaza!!!   Billova Nova Tetovaza!!! Icon_minitimesri kol 22, 2007 1:34 am

Uh, ne znam vise sta da kazem...Tattoo je ogroman, ali nekakao nije kic, lepo mu stoji...mada opet je ogroman...ali oprosticu mu jer je neparan broj!!! ma ogroman je!!! lol! I nadam se da nece uraditi jos jednu!!! Neka ostane neparan broj!!

Dobro, posto sam sad izlupetala sve i svasta iznad da kazem ukratko: tattoo kao tattoo mi je lepo uradjen, jeste ogroman, ali mu lepo stoji...i nije morao da unakazi bas celu ruku...ali je lepo!!! Uf, sto je ukratko... lol!
[Vrh] Go down
 
Billova Nova Tetovaza!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Billova najfrizura

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
!!ToKiO HoTeL!! :: TH bend :: Bill Kaulitz-
Forum(o)Bir: