!!ToKiO HoTeL!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

!!ToKiO HoTeL!!

Tokio Hotel fans..its a forum for you!
 
Početna stranicaPretražnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 PoZnAtI O TH-u

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
billsengel
Admin
billsengel


Female Broj postova : 277
Age : 33
Location : ~~Lost In Bill~~
Job/hobbies : music and TH
Registration date : 14.08.2007

PoZnAtI O TH-u Empty
PostajNaslov: PoZnAtI O TH-u   PoZnAtI O TH-u Icon_minitimepon ruj 03, 2007 1:19 am

Ehhhh ovako...mnogi poznati izjavljuju svasta o TH-u
Ja sam nasla neke izjave..ako vi nesto imate napišite ovdje!!


Nena: "Kod nas fanovi nisu tako jako vristali.Super je to sto decki rade.Oni zive san svih mladih ljudi."

LaFee: Meni su decki i njihova muzika super!Ali,bez straha!Ni jedan od njih nije moj tip decka Wink !

Laura Osswald: "Da sam imala 12 godina sigurno bi bila totalno zaljubljena u njih.Tom mi je najsladji!

Susan Sideropoulos: "Moram priznati,totalno sam luda za deckima iz TH-a!"

Sarah Connor´s sestra Lulu: "Meni su Bill i Jo(kipi) super "

Killerpilze: " Mi nismo prijatelji,ali nismo ni protivnici!"

Part Six: "Bili smo Bend prija TH-a i oni su super!! Ohrabrili su nas!"

Jesse Mc Cartney: "Cure na TH-Konzertima vriste jace nego sto decki na Metallica konzertu deru!!"

Oliver Pocher: "The Rasmus a little bit smaller"

Shanadoo: "Nekada smo totalno ljubomorne na Bill-a,zato sto super izgleda i ima tako super kozu.Za nas je TH super!!"

Are U hot Jury: "Ja (Nova) sam bila na jednom Tokio Hotel Konzert! Da,otisla sam tamo...i bilo je super!...samo,nazalost slabo sam ista mogla cuti!"

"Ja (Alain M.)mislim da je TH super.Oni su nesto sasvim posebno! Nisu onakav boy-bend ko US5- da stojim pri tome. NE volim us5."

No Angels: "Tokio Hotel su super-band!! I puno su veci nego sto smo mi mislile! Oni su jako poseban band!To još nikad nije postojalo!"

Sido: "DEcki su stvarno nevjerotavno puno uspjeli! Respekt!Rado bi snimio pjesmu s njima!"

Oki,ljudi sad mi se zuri--ima još toga...ako vi nesto imate..slobodno pišite
moj izvor je :
http://www.tokiohotel-fanclub.de/forum/

Eto,kissach I love you lol!
[Vrh] Go down
http://tokiohotelfans.catsboard.com
Anjushka

Anjushka


Female Broj postova : 254
Age : 36
Location : na pogresnom mestu... :(
Job/hobbies : Muzikaaa, ples, TH
Registration date : 17.08.2007

PoZnAtI O TH-u Empty
PostajNaslov: Re: PoZnAtI O TH-u   PoZnAtI O TH-u Icon_minitimepon ruj 03, 2007 7:11 pm

Jaaoooo preeeedivnooooo!!!! I love you I love you I love you I love you I love you Koliko samo poznatih njih podrzava!!!! Tako mi je dragoooo!!!!! bounce bounce bounce bounce bounce bounce
[Vrh] Go down
 
PoZnAtI O TH-u
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
!!ToKiO HoTeL!! :: TH bend :: Opcenito o deckima-
Forum(o)Bir: